Kontakt

 

Kontakt:

tel:

mob:

e-mail:

       

Centrala:

Alfa atest d.o.o.

021 270 506

fax: 021 270 507

aa@alfa-atest.hr

       

Direktor:

Denis Radić-Lima, dipl.ing.str.

021 555 492

099 44 33 325

radic-lima@alfa-atest.hr

       

Izvršni direktori:

Ivica Belić, dipl.ing.el.

021 555 494

099 44 33 326

belic@alfa-atest.hr

Ante Pačar, ing. str.

021 555 493

099 44 33 331

ante.pacar@alfa-atest.hr

       

Direktorica komercijalne službe:

Ivana Pehar, ekonomist

021 555 490

098 96 33 836

ivana.pehar@alfa-atest.hr

       

Prokurist

Rade Pehar, dipl.ing.sig.

021 555 492

099 44 33 323

pehar@alfa-atest.hr

       

Tehnički ured:

Pero Dražić, dipl. ing. el.

021 555 496

099 443 33 32 

pero.drazic@alfa-atest.hr

Zoran Sokol, mag. el.

021 555 496

099 443 33 16

zoran.sokol@alfa-atest.hr

Anđela Dželalija, dipl. ing. bem.

021 555 495

099 268 06 74

andela.dzelalija@alfa-atest.hr

Stanko Elezović, dipl. ing. str.

021 555 497

099 443 33 15

stanko.elezovic@alfa-atest.hr

Radoslav Lončar, dipl. ing. el.

021 555 496

099 443 33 29

radoslav.loncar@alfa-atest.hr

Dino Jukić, mag. ing. 

021 555 496

099 259 49 01

dino.jukic@alfa-atest.hr

Antonija Mijić, mag.chem.

021 555 495

099 26 805 93

antonija.mijic@alfa-atest.hr

Jana Ivanišević, dipl. ing. kem. teh.

021 555 497

099 25 949 00

jana.ivanisevic@alfa-atest.hr

Marko Kadić, bacc. ing. sec.

021 555 495

099 44 333 30

marko.kadic@alfa-atest.hr

Ivana Frapporti, bacc. ing. sec.

021 555 495

099 22 832 02

ivana.frapporti@alfa-atest.hr

Mate Mustapić, bacc. ing. sec.

021 555 497 099 30 836 30 mate.mustapic@alfa-atest.hr

Elena Domazet, bacc. ing. sec.

021 555 495

099 22 832 02

elena.domazet@alfa-atest.hr

Pero Radić-Lima, dipl.ing.str.

-

098 71 70 02

pero.radic-lima@alfa-atest.hr

Mario Pehar, dipl. ing.sig.

-

092 188 67 02

mario.pehar@alfa-atest.hr

Aleksandar Dimzov, dipl.ing.el.

-

092 237 32 68

aleksandar.dimzov@alfa-atest.hr

       

Administrativno - komercijalni ured:

Iva Peša, spec. oec.

021 555 490

099 443 33 17 

iva.pesa@alfa-atest.hr

Dunja Perišić, mag.oec.

021 555 490

-

dunja.perisic@alfa-atest.hr

Ivana Roščić, bacc.oec.

021 270 506

-

ivana.roscic@alfa-atest.hr

Maja Mehuljić, mag.oec.

021 270 506

099 238 60 67

maja.mehuljic@alfa-atest.hr

Kristina Bekavac, mag.oec.

021 555 491 099 238 60 66 kristina.bekavac@alfa-atest.hr

 

 

 

racunovodstvo@alfa-atest.hr

       

Poslovnica Osijek

Božo Škojo, dipl. ing. sig.

031 300 548

099 443 33 24 

osijek@alfa-atest.hr

Hrvoje Marinac, dipl. ing. el.

031 300 548

099 375 00 65

osijek@alfa-atest.hr

       

Poslovnica Makarska

Miljenko Vuković, dipl. ing. el.

-

099 201 08 25

vukovic@alfa-atest.hr

Tihomir Pehar, dipl.ing.el.

- 099 197 17 98 vukovic@alfa-atest.hr


HRN EN ISO/IEC 17020:2005 (ISO/IEC 17020:1998; EN ISO/IEC 17020:2004) -  za inspekciju sigurnosti dizala

HRN ISO 9001:2008 - sustav upravljanja kvalitetom

HRN EN ISO/IEC 17025:2005 (ISO/IEC 17025:2005:+cor.1:2006; EN ISO/IEC 17025:2005+AC:2006) - za ispitivanja emisije onečiščujućih tvari u zrak iz stacionarnih izvora i akustička ispitivanja

Nike Air Max 90 Ultra 2.0 Flyknit,Air Max 90,Air Max 95 Sneakers,Adidas Yeezy 350 Boost V2,Yeezy 750 Boost Schuhe,Adidas Zestra